Thema-avond aan huis

Een feestelijke avond die gestart wordt met een aperitief en vervolgd met een meergangenmenu, gezellige animatie in een thema met aansluitend muziek en dansplezier, dat zijn in normale omstandigheden de ingrediënten van een thema-avond.

Een feestelijke avond die gestart wordt met een aperitief en vervolgd met een meergangenmenu, gezellige animatie in een thema met aansluitend muziek en dansplezier, dat zijn in normale omstandigheden de ingrediënten van een thema-avond.

In plaats van iedereen samen te brengen en hen te laten genieten van een omvangrijk buffet, besloot kwb Balen centrum om de thema-avond aan huis te leveren. Onze leden mochten zelf een driegangenmenu samenstellen uit het aanbod van een plaatselijke traiteur. Daar bovenop kregen ze van onze kwb-afdeling een fles cava cadeau. Ze dienden dus enkel de benen onder hun eigen tafel te schuiven en vanop afstand te klinken op ons 75-jarig bestaan.

Het aan huis bezorgen van de gerechten verliep rimpelloos. Achteraf waren er alleen maar positieve reacties van onze leden. Uiteraard is het niet hetzelfde als een echte thema-avond, maar toch een waardige vervanger in deze speciale tijden.

Meer info

kwb Balen centrum – Erik Hens – erik.hens@telenet.be