Digitaliseren VHS cassettes

Digitaliseren VHS cassettes

Omzetten van VHS cassettes in digitaal formaat (MP4) als gratis dienstbetoon naar onze leden.

De leden van KWB Hechtel kregen gedurende 2 (winter-) maanden de tijd om hun oude VHS cassettes met herinneringen aan vakanties, communiefeesten, huwelijken en vele andere gebeurtenissen te laten omzetten in een digitaal formaat (MP4). Hierdoor kunnen ze deze opnames bewaren voor het nageslacht en afspelen met de moderne technologie.Om dit mogelijk te maken heb je iemand nodig die hiervoor de nodige apparatuur heeft (videospeler, converter en PC met de nodige software).De leden bezorgen zelf een USB stick voor het resultaat (of je leent er eentje).In onze afdeling werden een 50 tal video cassettes bezorgd. Dit was goed voor 53 uur aan zelf opgenomen video materiaal.De leden die hier aan deelnamen waren dankbaar voor dit initiatief.

 

 

 

 

Tags: